Belmin Kubat, igrač NK “Krivaja” Zavidovići, dao je kratki osvrt pred utakmicu protiv Batona.
“Poštujemo ekipu Batona, u posljednjim utakmicama su ostvarili dobre rezultate i zaslužuju respekt. Ipak, mi idemo po pobjedu i daćemo sve od sebe da bodovi odu u Zavidoviće.”
“Jučer su izgubili i Natron i Borac, tako da smo u dobroj situaciji da se još više približimo vrhu tabele, Rudaru, i da se malo odvojimo od ostalih ekipa – da se liga dodatno ‘zakuha’.”
“Baton ima kvalitetne i provjerene igrače, zato moramo igrati strpljivo, čekati pravu priliku i maksimalno je iskoristiti. Nadam se pobjedi, jer naši navijači to zaista zaslužuju. Hvala im na velikoj podršci koju su nam pružali u svim dosadašnjim utakmicama!”
Zdici.info
