Komunalno preduzeće "Radnik" neće vršiti odvoz smeća do daljnjeg

Dešavanja

Komunalno preduzeće “Radnik” neće vršiti odvoz smeća do daljnjeg.

“Zbog nepovoljnih vremenskih prilika i činjenice da je odvoz otpada obavljen tokom praznika, kontejneri su trenutno uglavnom prazni i nepristupačni.

Iz tog razloga, narednih nekoliko dana nećemo vršiti odvoz smeća.

Očekujemo stabilizaciju vremenskih prilika krajem sedmice, kada ćemo nastaviti sa redovnim aktivnostima.

Ukoliko imate pojedinačne zahtjeve, stojimo Vam na raspolaganju putem našeg Viber broja: 061 971 580”, saopćili su iz Uprave JKP Radnik d.o.o Zavidovići.

Zdici.info