Komšijski derbi bez pobjednika, nogometaši Krivaje i Žepča podijelili bodove

Nogometaši Krivaje u okviru dvadesetog kola druge lige FBiH centar na domaćem terenu ugostili su ekipu NK Žepče 1919.

Susret u Zavidovićima završen je bez pobjednika rezultatom 3:3 (0:3).

Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo nogometašima Nogometni klub Žepče 1919 koji su na odmor otišli sa tri gola prednosti. Pogotke su postigli Ivan Martinović 18’, Franjo Adžić 29’ i Josip Slišković 31’ susreta.

U nastavku naša ekipa je ubacila u brzinu više i imali su penal, koji nažalost nije iskoristio Meris Selimović, ali naši momci se ne predaju i sa dva pogotka nas u igru vraća Nedim Čamdžić 54’ i 80’, a pogodak vrijedan boda došao je u 89’ susreta kada je pogodio Maid Lišić za erupciju oduševljenja na Gradskom stadionu.

U narednom kolu nogometaši Krivaje gostuju u Ilijašu kod istoimene ekipe u srijedu 17.04.2024. od 16:30 sati.