Klub specijalnih sportova Zenica 92 osvojio treće mjesto

Sport

Klub specijalnih sportova Zenica 92 s ponosom obavještava javnost da je učestvovao na turniru u sjedećoj odbojci održanom u Vitezu, gdje su naši takmičari ostvarili zapažen uspjeh osvojivši treće mjesto i zasluženo donijeli pehar u Zenicu.

Ovaj rezultat predstavlja još jednu potvrdu predanog rada, truda i zalaganja naših članova, koji su, na čelu sa predsjednikom kluba Alijom Redžićem, pokazali izuzetnu borbenost, zajedništvo i sportski duh. Osvojeni pehar ima poseban značaj za naš klub jer je rezultat kontinuiranog rada i velike posvećenosti svih članova.

Uprkos jakoj konkurenciji, naši sportisti su još jednom dokazali kvalitet i upornost, dostojno predstavljajući Zenicu i svoj klub.

Zahvaljujemo se organizatorima turnira na gostoprimstvu, kao i svima koji nas podržavaju u našem radu. Nastavljamo dalje s još većom motivacijom i željom za novim uspjesima.

S poštovanjem,KSO Zenica 92

Zdici.info