Nakon što su obustavili proizvodnju radnici Krivaje Mebl izašli su na proteste ispred ovog preduzeća.
Jučer u 8 sati u štrajk je stupilo 400 od ukupno 800 radnika preduzeća nakon što je uprava najavila da je zbog smanjene isporuke oblovine nužna reorganizacija koja ne isključuje i smanjenje broja radnika.
Pogledajte kako je to izgledalo u jučerašnjem danu
https://www.youtube.com/watch?v=hghRVce-AwY&feature=youtu.be
(Zdici.info)
