Zbog ozbiljnog kvara na pumpnoj stanici u ulici Matije Gupca došlo je do prekida u punjenju bazena iz kojih se snabdijeva vodom šire područje Dubravica, kao i sama ulica Matije Gupca.
Zbog toga su ova i okolna naselja trenutno isključena iz sistema vodosnabdijevanja. Nadležne službe su na terenu i intenzivno rade na otklanjanju kvara, ali u ovom trenutku nije moguće precizirati koliko će radovi trajati.
Iz nadležnog preduzeća apeluju na građane za strpljenje i razumijevanje, uz uvjeravanje da se poduzimaju sve mjere kako bi kvar bio saniran u najkraćem mogućem roku, nakon čega će se uspostaviti uredno vodosnabdijevanje.
Građani će o daljim informacijama biti blagovremeno obaviješteni.
Zdici.info
