IOK Zavidovići savladao Ilidžu. Obje ekipe uzeli učešće u obilježavanju Svjetskog dana plućne hipertenzije

IOK Zavidovići danas je stigao do nove pobjede u okviru 16. kola Premijer lige SSO BiH.

Izabranici trenera Husanovića danas su u sali Osnovne škole “Gostović” sa 3:1 u setovima savladala UOIK Ilidža (25:27, 25:17,25.22 i 25:20).

Gosti sa Ilidže su poveli minimalnim rezultatom od 25:27 za 0:1 u setovima, da bi u naredna dva seta domaća ekipa konsolidovala svoje redove i nametnula ritam za preokret i vodstvo od 2:1 u setovima.

Otpor gostiju je slomljen sredinom četvrtom seta i domaća ekipa je mirno utakmicu privela u svoju korist.

Naredno kolo Zavidovićani gostuju u Bugojnu kod KSO Iskra.

Kao što smo i najavili, 5. maj je dan kada se u svijetu obilježava spoznaja od bolesti plućne hipertenzije. Ti povodom odbojkaši Zavidovića i Ilidže na današnjem susretu uzeli su učešće u obilježavanju Svjetskog dana plućne hipertenzije.