Forum mladih OO SDP BiH Zavidovići organizirao jednodnevni izlet na Vlašić

Dešavanja
U subotu, 13.02.2016. godine, Forum mladih OO SDP Zavidovići je uspješno realizirao još jedan projekat pod nazivom “Idemo na Vlašić”. Naime riječ je o jednodnevnom izletu na Vlašić. Ovo je, ujedno, bila i jedinstvena prilika da FOM OO SDP Zavidovići počasti svoje članove, aktiviste, simpatizere i građane Općine Zavidovići jednim ugodnim druženjem, a kao mjesto odmora i ugodnog druženja odabrana je jedna od najljpših bosanskohercegovačkih planina, planina Vlašić. Također, osim posjete Vlašiću, članovi i simpatizeri ove stranke bili su u mogućnosti da posjete i Travnik, grad sa bogatom historijom. U sklopu posjete Travnika, obišli su i Tvrđavu, o kojoj je Andrić toliko pisao, i uvidjeli se još jedanput da je naša Bosna i Hercegovina nenadmašna ljepota koja odiše bogatom povješću i čini nas ponosnim građanima.

(Zdici.info)