Eksplozija na Alipašinom Polju, oštećeno više objekata i vozila

Dešavanja

U sarajevskom naselju Alipašino Polje B faza, sinoć iza 23 sata aktivirana je eksplozivna naprava uslijed čega je došlo do oštećenja na više objekata i vozilam

Prema informacijama bačena je bomba u ulici Trg ZAVNOBiH-a.

U toku je uviđaj na terenu su policijske patrole, a mjesto događaja obilježeno je žutom trakom. U prilogu pogledajte fotografiju gdje je aktivirana eksplozivna naprava.

Iz MUP-a KS je potvrđena dojava o aktiviranoj eksplozivnoj napravi oko 23:15.

“Tužilac je okvalifikovao događaj kao KD Izazivanje opće opasnosti i Opštećenje tuđe imovine”, rečeno je iz MUP-a KS.

Zdici.info