Edin Lopo napustio SDA, nastavlja rad kao samostalni vijećnik

Dešavanja

Vijećnik u Gradskom vijeću Visoko, Edin Lopo, napustio SDA i Klub vijećnika SDA, zvanično na dan 26.02.2026.godine. Svoj rad u GV Visoko nastavit će kao samostalni vijećnik.

Po automatizmu Lopo je napustio i mjesto predsjednika MO SDA Gračanica.

Podsjećamo, na prethodnim lokalnim izborima Edin Lopo je bio kandidat sa liste SDA na broju 17 koji je sa 992 dobijena glasa bio treći kandidat nakon Semira Bekrića i Esada Semića kome su glasači najviše vjerovali.

 

Zdici.info