Dvije osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći kod Žepča

Dešavanja

U saobraćajnoj nesreći koja se oko 12.35 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u mjestu Ograjna kod Žepča, povrede su zadobili vozači automobila koji su učestvovali u nesreći – potvrdio je Feni portparol Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Samir Valentić.

– Žena inicijala M. T, koja je bila za upravljačem passata stranih registarskih tablica, prevezena je u Kantonalnu bolnicu Zenica, dok je vozač golfa bh. registarskih tablica prevezen u Dom zdravlja Žepče. Za sada nemamo informaciju o stepenu povreda povrijeđenih osoba –  kazao je Valentić.

Uviđaj na mjestu nesreće obavljaju policijski službenici Policijske stanice Žepče, a saobraćaj se još odvija otežano te naizmjenično, jednom saobraćajnom trakom.

Zdici.info