Duljević d.o.o. dao slobodan dan radnicima zbog utakmice BiH i SAD-a: “Sretno, Zmajevi!”

Dešavanja

Historijska utakmica fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv Sjedinjenih Američkih Država u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva izazvala je veliko interesovanje širom zemlje, a pojedine kompanije odlučile su svojim zaposlenicima omogućiti da bez brige prate duel Zmajeva.

Među njima je i kompanija Duljević d.o.o., koja je donijela odluku da četvrtak, 2. juli, bude neradni dan za sve zaposlenike.

Iz Uprave kompanije poručili su da žele dati podršku reprezentaciji Bosne i Hercegovine te omogućiti radnicima da zajedno uživaju u historijskoj utakmici.

“Uprava Društva obavještava sve uposlenike i saradnike da će četvrtak, 02.07., biti neradan dan povodom odigravanja fudbalske utakmice Bosne i Hercegovine – SAD. Želimo našoj reprezentaciji mnogo sreće i uspjeha, uz nadu da ćemo zajedno proslaviti pobjedu. Sretno, Zmajevi! Za Bosnu i Hercegovinu!”, saopćili su iz kompanije.

Ovaj potez naišao je na brojne pozitivne reakcije zaposlenika i građana, koji smatraju da je riječ o lijepom gestu podrške nacionalnoj selekciji.

Zdici.info