Policajci MUP-a RS-a uhapsili su danas u Prijedoru hirurga čiji su inicijali M. L. zbog krivičnog djela primanje mita.
Hirurg je uhapšen na svome radnom mjestu u Općoj bolnici Prijedor, neposredno nakon što je od građanina primio određeni novčani iznos kao mito.
U toku je ispitivanje uhapšenog u policiji, saopćeno je iz MUP-a RS-a.
Iz policije su se zahvalili građanima na saradnji na ovom slučaju te su pozvali i druge da policiji prijave korupciju.
Faktor.ba/Zdici.info
